TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW

Obszary naszego działania to nie tylko Ełk – zasięgiem obejmujemy całą Polskę. To z Klientem ustalamy czy dowóz zakupionego towaru jest bezpłatny, czy liczony według indywidualnej, atrakcyjnej stawki – co zależy od miejsca docelowego i ilości materiału. Naszą ofertą jest transport w cenie lub tania dostawa.

PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.

Murbet świadczy usługi specjalistycznej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych, wykorzystując przy tym szeroki park maszynowy i doświadczony personel. Staramy się zaspakajać potrzeby naszych klientów w sposób kompleksowy, począwszy od fazy projektowania, przez wytwarzanie produktu lub półproduktu i dostarczenie go transportem do siedziby klienta finalnego.

ZWROT NIEWYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW

Firma jest do dyspozycji Klientów, by służyć pomocą przy doborze materiałów budowlanych, oddając swe doświadczenie i umiejętności fachowców.

PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

Dla inwestora i wykonawcy kosztorys jest podstawą do wybrania najkorzystniejszych rozwiązań pod każdą inwestycję. W ramach sporządzenia kosztorysów oferujemy określanie kosztów budowy na podstawie różnych wariantów zastosowanych materiałów, urządzeń i rozwiązań.

Kontakty

DANE KONTAKTOWE

Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

19-300 Ełk, ul. Towarowa 9
tel. 87 620 0 620 / fax 87 620 93 39
NIP: 848 000 09 83

Mariusz Smokowski

Mariusz Smokowski
Specjalista ds.zarządzania procesami produkcyjnymi
tel. 87 629 13 41
kom.  504 106 829
m.smokowski@murbet.com.pl

Arkadiusz Kruszko

Arkadiusz Kruszko
Specjalista ds.zarządzania procesami produkcyjnymi
kom. 572 344 937
a.kruszko@murbet.com.pl

Adam Kościuczuk

Adam Kościuczuk
Kierownik Działu Przygotowania Produkcji
tel. 87 629 13 55
kom. 604 237 535
a.kosciuczuk@murbet.com.pl

Oferta

Zbrojenia prefabrykowane

Firma Murbet w oparciu o nowoczesny i wydajny park maszynowy produkuje prefabrykaty zbrojarskie na potrzeby budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i infrastruktury drogowej.

Stosując profesjonalne, komputerowo sterowane urządzenia uzyskujemy wyroby na wysokim poziomie technicznym, o dużej dokładności oraz absolutnej powtarzalności kształtu i wymiaru. Do produkcji wyrobów zbrojarskich wykorzystywana jest wyłącznie stal posiadająca wszystkie niezbędne certyfikaty, znaki bezpieczeństwa oraz aprobaty techniczne.

Własny magazyn, jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają sprostać zamówieniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Na podstawie dostarczonej nam dokumentacji technicznej jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa zbrojenia:

 • cięte i gięte pod wymiar (w zakresie średnic ø 6 ÷ ø 32 mm),
 • usługa bezodpadowa, zbrojenie spakowane i oznakowane zgodnie z dokumentacją,
 • oferujemy wsparcie techniczne i projektowe,
 • dogodny czas realizacji dla Klienta.

Na wyposażeniu firmy znajduje się park maszynowy firmy SCHNELL o wydajności około 1000 ton miesięcznie na które składają się maszyny:

1. IDEA
Automat do zgrzewania elementów przestrzennych
-koszy zbrojeniowych
-słupów
-belek (belki)
-balkonów
-innych elementów nietypowych

2. Automaty do gięcia prętów zbrojeniowych oraz cięciu prętów pod wymiar od 6 do 32 mm.
a także automaty do strzemion.

Dostawy gotowych elementów zbrojenia realizujemy w bardzo krótkim czasie z możliwością dostarczenia bezpośrednio na plac budowy, posiadamy własny specjalistyczny transport.

TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW
PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.
PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

PORADY

Więcej ciekawych porad i wskazówek znajdą Państwo na stronie Polskie Składy Budowlane, których akcjonariuszem jest Murbet.

 • PRZYGOTOWANIE PLACU BUDOWY

 • FUNDAMENTY
  I PIWNICE

 • ŚCIANY ZEWNĘTRZNE
  I KOMINY

 • STROPY, SCHODY, PODŁOGI, BALKONY, TARASY

Powrót do góry