TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW

Obszary naszego działania to nie tylko Ełk – zasięgiem obejmujemy całą Polskę. To z Klientem ustalamy czy dowóz zakupionego towaru jest bezpłatny, czy liczony według indywidualnej, atrakcyjnej stawki – co zależy od miejsca docelowego i ilości materiału. Naszą ofertą jest transport w cenie lub tania dostawa.

PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.

Murbet świadczy usługi specjalistycznej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych, wykorzystując przy tym szeroki park maszynowy i doświadczony personel. Staramy się zaspakajać potrzeby naszych klientów w sposób kompleksowy, począwszy od fazy projektowania, przez wytwarzanie produktu lub półproduktu i dostarczenie go transportem do siedziby klienta finalnego.

ZWROT NIEWYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW

Firma jest do dyspozycji Klientów, by służyć pomocą przy doborze materiałów budowlanych, oddając swe doświadczenie i umiejętności fachowców.

PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

Dla inwestora i wykonawcy kosztorys jest podstawą do wybrania najkorzystniejszych rozwiązań pod każdą inwestycję. W ramach sporządzenia kosztorysów oferujemy określanie kosztów budowy na podstawie różnych wariantów zastosowanych materiałów, urządzeń i rozwiązań.

Kontakty

DANE KONTAKTOWE

tel. 87 620 93 08

Dane kontaktowe handlowców zajmujących się wypożyczalnią narzędzi:

Jakub Szymański

Jakub Szymański
z-ca kierownika marketu budowlanego
tel. 87 620 93 08
kom. 604 237 489
j.szymanski@murbet.com.pl

Oferta

Wypożyczalnia narzędzi

Zapraszamy do skorzystania z działającej przy markecie budowlanym Murbetu wypożyczalni narzędzi. W trosce o bezpieczną, wydajną i komfortową pracę oferujemy naszym klientom urządzenia najlepszych światowych marek. Proponujemy wypożyczanie narzędzi w systemie dobowym jak i godzinowym.

Cennik wypożyczalni

Regulamin wypożyczalni

Zapraszamy do zapoznania się z listą urządzeń

TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW
PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.
PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

PORADY

Więcej ciekawych porad i wskazówek znajdą Państwo na stronie Polskie Składy Budowlane, których akcjonariuszem jest Murbet.

  • PRZYGOTOWANIE PLACU BUDOWY

  • FUNDAMENTY
    I PIWNICE

  • ŚCIANY ZEWNĘTRZNE
    I KOMINY

  • STROPY, SCHODY, PODŁOGI, BALKONY, TARASY

Powrót do góry