TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW

Obszary naszego działania to nie tylko Ełk – zasięgiem obejmujemy całą Polskę. To z Klientem ustalamy czy dowóz zakupionego towaru jest bezpłatny, czy liczony według indywidualnej, atrakcyjnej stawki – co zależy od miejsca docelowego i ilości materiału. Naszą ofertą jest transport w cenie lub tania dostawa.

PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.

Murbet świadczy usługi specjalistycznej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych, wykorzystując przy tym szeroki park maszynowy i doświadczony personel. Staramy się zaspakajać potrzeby naszych klientów w sposób kompleksowy, począwszy od fazy projektowania, przez wytwarzanie produktu lub półproduktu i dostarczenie go transportem do siedziby klienta finalnego.

ZWROT NIEWYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW

Firma jest do dyspozycji Klientów, by służyć pomocą przy doborze materiałów budowlanych, oddając swe doświadczenie i umiejętności fachowców.

PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

Dla inwestora i wykonawcy kosztorys jest podstawą do wybrania najkorzystniejszych rozwiązań pod każdą inwestycję. W ramach sporządzenia kosztorysów oferujemy określanie kosztów budowy na podstawie różnych wariantów zastosowanych materiałów, urządzeń i rozwiązań.

Kontakty

DANE KONTAKTOWE

Dział obsługi klienta
tel. 87 620 93 05

Dane kontaktowe do handlowców zajmujących się sprzedażą drzwi, ościeżnic i klamek:

Salon drzwi

Salon drzwi

tel. 87 620 93 05

murbet@murbet.com.pl

Oferta

Salon drzwi

Aby ułatwić naszym klientom wybór właściwej stolarki drzwiowej utworzyliśmy Salon Drzwi Murbet. Do dyspozycji klientów oddajemy obszerną wystawę drzwi, ościeżnic i klamek oraz pomoc wykwalifikowanego doradcy.

Zapraszamy do naszego salonu. Chętnie zapoznamy Państwa z naszą ekspozycją drzwi. Oferujemy drzwi:

 • wewnątrzlokalowe,
 • wejściowe,
 • zewnętrzne,
 • stalowe,
 • antywłamaniowe.

Bogaty asortyment umożliwia ciekawe wykończenie aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych i hotelowych. Nasze systemy gwarantują Państwu, jakość materiałów, niezawodność i bezpieczeństwo oraz wszelkie walory estetyczne.

Zapraszamy również developerów do współpracy. Oferujemy korzystne i elastyczne ceny szczególnie przy dużych zamówieniach.

Dostawcy:
Porta, Cal, Hörman, Gipsy Kings

TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW
PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.
PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

PORADY

Więcej ciekawych porad i wskazówek znajdą Państwo na stronie Polskie Składy Budowlane, których akcjonariuszem jest Murbet.

 • PRZYGOTOWANIE PLACU BUDOWY

 • FUNDAMENTY
  I PIWNICE

 • ŚCIANY ZEWNĘTRZNE
  I KOMINY

 • STROPY, SCHODY, PODŁOGI, BALKONY, TARASY

Powrót do góry