TRANSPORT ZAKUPIONYCH MATERIAŁÓW

Obszary naszego działania to nie tylko Ełk – zasięgiem obejmujemy całą Polskę. To z Klientem ustalamy czy dowóz zakupionego towaru jest bezpłatny, czy liczony według indywidualnej, atrakcyjnej stawki – co zależy od miejsca docelowego i ilości materiału. Naszą ofertą jest transport w cenie lub tania dostawa.

PRZETWÓRSTWO STALI PREFABRYKACJA ZBROJEŃ ITD.

Murbet świadczy usługi specjalistycznej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych, wykorzystując przy tym szeroki park maszynowy i doświadczony personel. Staramy się zaspakajać potrzeby naszych klientów w sposób kompleksowy, począwszy od fazy projektowania, przez wytwarzanie produktu lub półproduktu i dostarczenie go transportem do siedziby klienta finalnego.

ZWROT NIEWYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW

Firma jest do dyspozycji Klientów, by służyć pomocą przy doborze materiałów budowlanych, oddając swe doświadczenie i umiejętności fachowców.

PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

Dla inwestora i wykonawcy kosztorys jest podstawą do wybrania najkorzystniejszych rozwiązań pod każdą inwestycję. W ramach sporządzenia kosztorysów oferujemy określanie kosztów budowy na podstawie różnych wariantów zastosowanych materiałów, urządzeń i rozwiązań.

Kontakt

Dane teleadresowe

WYBIERZ ASORTYMENT

NASI SPECJALIŚCI CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA.

Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna
19-300 Ełk, ul. Towarowa 9,
tel. 87 620 0 620 / fax 87 620 93 39
NIP: 848 000 09 83

Bank Millennium S.A.
33 1160 2202 0000 0002 4646 9450

Dział handlowy - Wyroby hutnicze
Tomasz Przybyłek

Tomasz Przybyłek
Kierownik działu wyrobów hutniczych
tel. 87 620 93 38
t.przybylek@murbet.com.pl

Dariusz Laskowski

Dariusz Laskowski
Specjalista d/s handlu
tel. 87 629 13 57
kom. 502 110 092
d.laskowski@murbet.com.pl

Aneta Kiełczewska

Aneta Kiełczewska
Specjalista d/s handlu
tel. 87 629 13 41
kom. 604 237 691
a.kielczewska@murbet.com.pl

Katarzyna Gutowska

Katarzyna Gutowska
Specjalista d/s handlu
tel. 87 629 13 42
kom. 509 596 529
k.gutowska@murbet.com.pl

Adam Kościuczuk

Adam Kościuczuk
Specjalista ds.handlowych i zarządzania procesami produkcyjnymi
tel. 87 629 13 55
kom. 604 237 535
a.kosciuczuk@murbet.com.pl

Dział sprzedaży
Renata Lebiedzińska

Renata Lebiedzińska
Kierownik działu sprzedaży
tel. 87 620 93 10
r.lebiedzinska@murbet.com.pl

Joanna Grochowska

Joanna Grochowska
Specjalista d/s sprzedaży
tel. 87 620 93 13
j.grochowska@murbet.com.pl

Dział Logistyki
Tomasz Steckiewicz

Tomasz Steckiewicz
Kierownik działu logistyki
tel. 87 620 93 15
kom. 501 598 972
t.steckiewicz@murbet.com.pl

Kinga Gromelska

Kinga Popławska
Specjalista d/s logistyki
tel. 87 620 93 11
kom. 502 110 087
k.gromelska@murbet.com.pl

Dział handlowy - Materiały budowlane
Rafał Szurc

Rafał Szurc
Specjalista d/s handlu
tel. 87 620 93 34
kom. 502 661 879
r.szurc@murbet.com.pl

Tomasz Bierezowiec

Tomasz Bierezowiec
Specjalista d/s handlu
tel. 87 620 93 37
kom. 502 544 258
t.bierezowiec@murbet.com.pl

Iwona Sztabińska

Iwona Sztabińska
Specjalista d/s handlu
tel. 87 620 93 32
kom. 509 236 429
i.sztabinska@murbet.com.pl

Artur Wałuszko

Artur Wałuszko
Specjalista d/s handlu
tel. 87 620 93 31
kom. 501 598 387
a.waluszko@murbet.com.pl

Przedstawiciel handlowy w terenie
Jan Dadura

Jan Dadura
Przedstawiciel handlowy w terenie
kom. 509 441 988
j.dadura@murbet.com.pl

Patryk Sojkowski

Patryk Sojkowski
Przedstawiciel handlowy w terenie
kom. 668 868 354
p.sojkowski@murbet.com.pl

Księgowość
Zbigniew Gutowski

Zbigniew Gutowski
Główny księgowy
tel. 87 620 93 07
z.gutowski@murbet.com.pl

Krzysztof Dąbrowski

Krzysztof Dąbrowski
Księgowy
tel. 87 620 93 12
k.dabrowski@murbet.com.pl

Bożena Różak

Bożena Różak
Księgowy
tel. 87 620 93 17
b.rozak@murbet.com.pl

Salon drzwi
Ewa Gabrylewicz

Ewa Gabrylewicz
tel. 87 620 93 05
kom.502 053 629
e.gabrylewicz@murbet.com.pl

Wypożyczalnia narzędzi
Jakub Szymański

Jakub Szymański
Specjalista d/s sprzedaży
tel. 87 620 93 08
kom. 604237489
j.szymanski@murbet.com.pl

Materiały wykończeniowe
Agnieszka Szmurło

Agnieszka Szmurło
Kierownik marketu budowlanego
tel. 87 620 93 04
a.szmurlo@murbet.com.pl

Tomasz Zyskowski

Tomasz Zyskowski
Specjalista d/s sprzedaży
tel. 87 620 93 08
kom. 500 299 537
t.zyskowski@murbet.com.pl

Jakub Szymański

Jakub Szymański
Specjalista d/s sprzedaży
tel. 87 620 93 08
kom. 604237489
j.szymanski@murbet.com.pl

Zbrojenia prefabrykowane
Adam Kościuczuk

Adam Kościuczuk
Specjalista ds.handlowych i zarządzania procesami produkcyjnymi
tel. 87 629 13 55
kom. 604 237 535
a.kosciuczuk@murbet.com.pl

PORADY

Więcej ciekawych porad i wskazówek znajdą Państwo na stronie Polskie Składy Budowlane, których akcjonariuszem jest Murbet.

  • ARTYKUŁY
    O BUDOWIE
    DOMU

  • JAK
    TO ZROBIĆ

  • FILMY
    O BUDOWIE
    DOMU

  • NIEZBĘDNE
    UMOWY

Powrót do góry